В одного царя й цариці була дуже красива дочка. Батько її нікуди не пускав. Одного разу, коли не було нікого вдома, ця дівчина вийшла в сад погуляти. А люди говорили, що літає змій і краде дівчат у своє царство. І от, коли ця дівчина гуляла по саду, змій перетворився на дуже славного хлопця й прийшов до неї.

Дівчина здивувалася: де міг взятися дуже гарний парубок? Коли ж він підійшов до неї, то перетворився в змія, вхопив дівчину і поніс до себе в царство.

Коли батьки приїхали додому, то царівни не застали. Вони зрозуміли, що її вкрав змій. Тоді батько послав послів по світу і сказав, що віддасть свою дочку за того, хто знайде її. І передасть йому все своє багатство.

Змій той жив на безлюдному острові. Туди не доходили ніякі кораблі, навіть пташки там не літали. Багато согласились допомогти, але ніхто не міг спасти дівчину.

Одного разу до царя прийшов хлопець і сказав:

— Я вашу дочку дістану, тільки дайте мені гарну карету і найкращу трійку коней.

Цар не повірив, але дав те, що той запросив. У хлопця був чарівний перстень. От приїхав він до моря і з допомогою того персня збудував чудового моста на острів, щоб спасти дочку царя.

Приїхав на острів, хлопець побачив, що змія вдома немає. Він був на охоті. Дівчина ходила по саду. Тоді хлопець підійшов до дівчини і сказав, хай та швидше сідає з ним у карету та їде до батьків.

Не доїхавши до середини мосту, вони побачили, що за ними женеться змій. Тоді хлопець вийняв золотого перстня і зруйнував ту частину мосту, яку вони проїхали. Змій упав у море, де його завалило мостом.

А хлопець із тією дівчиною приїхали додому. І було гучне весілля. Я там була, мед-вино пила, по бороді текло, а в рот не попало.